Business Leaders Forum | Objevujte a hrajte si: Play Broumovsko
7857
single,single-post,postid-7857,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Objevujte a hrajte si: Play Broumovsko

Tento týden v pátek se otevře projekt interaktivní výstavy pro všechny smysly a velká regionální soutěž s názvem Play Broumovsko.

Na ploše více než 4 500 m2 bude vystaveno přes 50 interaktivních objektů. Interaktivní expozice jsou nazvány Brána do světa tvořivé lidské fantazie, Labyrint světla, Leporelohra, Golem, PLAY a Sensorium a jsou inspirovány dílem humanistického myslitele Jana Amose Komenského Labyrint světa a ráj srdce. Výstavy jsou připravovány podle umělecké koncepce Petra Nikla ve spolupráci s českými a zahraničními umělci. Organizačně-finanční zázemí výstavy zajišťuje manažer Jiří Wald.

Unikátní výstava bude otevřena v areálu Veba v Broumově. Veba je textilní závod, dnes nejvýzamnější zaměstnavatel v regionu a hlavní exportér Královéhradeckého kraje. Výstava se otvírá 28. března 2014 a končí s únorem 2015.

Přijďte se podívat do areálu textilních závodů Veba a.s. a prozkoumenjte úchvatný labyrint lidské fantazie a hravosti. Poznávejte Broumovsko. Více zde.

https://csr-online.cz/wp-content/uploads/2014/03/PLAY_2x_297x420.pdf