Business Leaders Forum | Platforma Business Leaders Forum expanduje do Brna
7884
single,single-post,postid-7884,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Platforma Business Leaders Forum expanduje do Brna

Platforma pro společensky odpovědné firmy Business Leaders Forum (BLF) nově rozšiřuje svou činnost a expanduje do Brna. Stejně jako v pražské pobočce, i zde bude propojovat otevřeně smýšlející podnikatele, také s lidmi z akademické sféry a neziskového sektoru.

„Věřím, že dokážeme na Moravě identifikovat skutečné regionální leadery a společně tak k Praze, resp. Čechám vytvořit druhý opěrný bod,“ říká Iva Petříčková, výkonná ředitelka Business Leaders Fora a dodává: „Velice se těšíme na nové možnosti práce a na propojování inspirativních osobností.“

Platforma Business Leaders Forum započala svou dráhu v moravské metropoli již v březnu letošního roku, kdy proběhlo první setkání projektu Lean In Club. Tento koncept přináší možnost setkávání špičkových manažerek předních českých i zahraničních firem, které si mohou díky diskuzím navzájem vyměňovat rady a zkušenosti s propojováním pracovního a osobního života. První setkání v Brně navštívilo přes 15 žen na top manažerských pozicích.

Mezi členy Business Leaders Fora patří jak malé a střední podniky, korporace, tak například sociální podniky a neziskové organizace. Jejich propojení a vzájemné sdílení know-how oceňují především korporátní členské společnosti, kterým se tak nabízí nové úhly pohledu.  Konkrétně jsou členy této platformy společnosti jako například Vodafone, Bayer, Česká spořitelna, ČSOB, ABB a další.

Klíčovým tématem, kterým se Business Leaders Forum zabývá, je také rozšiřování členské základny. „Jsem přesvědčená, že čím více členů sdílí své znalostí, tím jsme schopni vytvořit větší synergii na poli společensky odpovědného chování. Těším se na prohloubení spolupráce nejen s novými členskými společnostmi, ale též i s akademickou sférou a zástupci neziskového sektoru, kteří působí na Moravě,“ doplňuje Petříčková.

 

Kontakt pro média:

Rubikon PR: Michaela Studená, e-mail: michaela.studena@rubikonpr.cz, tel.: 608 307 205