Business Leaders Forum | Jarní AGE nově na všechny základní školy
7979
single,single-post,postid-7979,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Jarní AGE nově na všechny základní školy

Časopis AGE management, vydávaný firmou Antecom, členem Business Leaders Fora,  přichází s několika inovacemi: razantně rozšiřuje náklad, obsah i cílovou skupinu.

“Pochopili jsme totiž, že má-li se něco změnit v mezigenerační spolupráci a úctě k seniorům, musíme k tomu vychovat už naše děti. Je to otázka nastavení životních hodnot. A ty se vytvářejí hlavně na dvou místech – v rodině a ve škole,” Jana Jenšíková,  šéfredaktorka časopisu AGE.

Proto AGE pod dynamičtější hlavičkou počínaje tímto vydáním zdvojnásobuje náklad na 8000 kusů a jde bezúplatně také na všechny základní a vybrané mateřské školy. Je to díky podpoře jedné z největších polygrafických firem v ČR, společnosti OPTYS. Její jednatel Jan Vícha k tomu uvádí:

“Časopis o životních hodnotách a hlavně myšlenka rozšířit ho na všechny naše školy nás přitáhla jako magnet. S radostí jsme se do projektu zapojili a už se těšíme na to, jak ho budeme pomáhat dál rozvíjet. Školy a děti jsou totiž naší srdeční záležitostí.”

Myšlenku podporují známé osobnosti, mezi nimi i Eliška Hašková Coolidge, která říká:

“Časopis AGE propaguje ty nejvyšší morální hodnoty, a tím pádem je plný receptů na to, jak může každý z nás ovlivnit budoucnost naší společnosti… Je úžasné, že od letošního roku bude zdarma zasílán na všechny základní školy v ČR.”

Vydavatelé věří, že pro rozvoj projektu získají další partnery, kterým není myšlenka mezigenerační spolupráce a upevňování etických hodnot ve společnosti lhostejná.