Business Leaders Forum | Ředitelka INEX-SDA, Dagmar Fousková, a Inovacentrum ČVUT jsou novými členy BLF
8006
single,single-post,postid-8006,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Ředitelka INEX-SDA, Dagmar Fousková, a Inovacentrum ČVUT jsou novými členy BLF

K Business Leaders Foru se za poslední týdny připojili dva noví členové – paní Dagmar Fousková, ředitelka dobrovolného sdružení aktivit INEX, a Inovacentrum ČVUT.

Více o našich nových členech:

INEX – Sdružení dobrovolných aktivit (INEX-SDA) je nevládní nezisková organizace působící od roku 1991 v oblasti mezinárodního dobrovolnictvímezikulturního vzdělávání a podpory a vzdělávání k aktivnímu občanství. Organizace zprostředkovává dobrovolnické projekty po celém světě a pro zahraniční i české zájemce organizuje dobrovolnické aktivity v ČR. Posláním INEX-SDA je skrze dobrovolnické projekty, vzdělávací programy a kampaně podporovat rozvoj tolerantní, inkluzivní a otevřené společnosti a aktivní, zodpovědný přístup k okolnímu světu na místní i globální úrovni. INEX-SDA každý rok pozitivně ovlivní život více jak 1.200 lidem přímo (vzděláváním, účastí na projektech) a více jak 4.000 lidem nepřímo (dopad práce dobrovolníků na cílovou skupinu a komunitu). Za 23 let historie organizace si organizace vybudovala velmi dobré jméno jak u cílové skupiny mladých lidí v ČR, tak mezi partnery – obcemi, komunitami, neziskovými organizacemi a partnery v zahraničí.

Více informací lze nalézt na webových stránkách www.inexsda.cz nebo FB – https://www.facebook.com/inexsda

Inovacentrum ČVUT v Praze je univerzitní centrum, jehož hlavním posláním je spolupráce s průmyslem v České republice i v zahraničí. Poskytuje komplexní služby všem, kteří chtějí zvýšit svou konkurenceschopnost a k inovaci výroby, provozu nebo služeb využít odbornosti expertů z nejstarší a nejprestižnější české technické univerzity. Za tímto účelem hledá Inovacentrum ČVUT v Praze stále nové partnery, kteří by podpořili rozvoj této myšlenky. Z pohledu CSR usiluje o dlouhodobý rozvoj vědy, výzkumu i začínajících podnikatelů, formou finanční i materiální podpory ze strany podniků i jednotlivců. Chce být partnerem těch, kterým není snaha mladých vědců lhostejná a v jejichž úsilí cítí budoucnost.

Více informací naleznete na webových stránkách http://www.inovacentrum.cvut.cz/