Business Leaders Forum | Květen bude v Bratislavě ve znamení zodpovědných firem a zodpovědné spotřeby
8083
single,single-post,postid-8083,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Květen bude v Bratislavě ve znamení zodpovědných firem a zodpovědné spotřeby

Chtějí Středoevropané zodpovědné produkty a služby? Jakým způsobem komunikovat Vaše produkty jinak a úspěšně? Přijďte se na tato témata pobavit s předními odborníky na mezinárodní konferenci do Bratislavy.

Dne 22.května se v Bratislavě uskuteční další ročník konference CEE CSR Summit, jehož je Business Leaders Forum hrdým partnerem. Tato konference je největší událostí svého druhu ve střední a východní Evropě. Na konferenci přijali pozvání významné osobnosti ze soukromé i  neziskové sféry, kteří s Vámi budou sdílet své know – how a zkušenosti. Součástí konference je i tržnice řešení, kde budou prezentovány ty nejlepší nápady a řešení z celé střední a východní Evropy.

Přijďte do Bratislavy zvýšit své spotřebitelské povědomí a získejte novou inspiraci pro Vaše CSR aktivity. Více informací o konferenci včetně programu, který této události předchází, naleznete na oficiálních stránkách zde.

Konference je doplněna zajímavým programem, kde můžete diskutovat s širokou veřejností o tom, jakým způsobem oni nahlížejí na zodpovědné produkty a společnosti.

Tato iniciativa je podpořena v rámci programu Evropské komise Podpora aktivního občanství.