Business Leaders Forum | Léto odstartovala příprava učitelů na mentoring
8485
single,single-post,postid-8485,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Léto odstartovala příprava učitelů na mentoring

3. – 4. 7. proběhlo první pracovní setkání učitelů zapojených do projektu Mentoring začínajících učitelů. Učitelé z celkem sedmi základních škol se s nadšením a elánem začínají připravovat na roli mentorů a mentees.

Dvoudenním workshopem, který proběhl v prostorách hotelu Golf, je provázeli lektoři Stanislava Křížová ze společnosti Aisis a Zdeněk Brož, ředitel ZŠ Chrudim. Mimo diskuse, sdílení know-how a sebereflexe na téma silné stránky učitelů, měli učitelé možnost diskutovat s paní doktorkou Janou Nováčkovou o respektujícím přístupu k dětem. V neposlední řadě učitelé během tohoto setkání obdrželi ipady od technologického partnera projektu Istyle a seznámili se s komunikačním online prostorem, který budou mít k dispozici od druhého technologického partnera společnosti IBM.

V tuto chvíli se společně s učiteli těšíme na navazující mentorský kurz, kterým projdou v závěru srpna.

Fotografie ze setkání si můžete prohlédnout zde.