Business Leaders Forum | Nový akcelerační program v Impact Hub Praha: Laboratoř Nadace Vodafone
8971
single,single-post,postid-8971,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Nový akcelerační program v Impact Hub Praha: Laboratoř Nadace Vodafone

Vedle Social Impact Award se Impact Hub Praha (pracovní prostor pro setkávání, inovace a rozvoj podnikání) nově stal základnou také pro Laboratoř Nadace Vodafone –  akcelerační program pro neziskové organizace a sociální podniky, které využívají technologie pro pozitivní změny ve společnosti. Tvůrci zajímavých společensky prospěšných nápadů si mohou v Laboratoři ověřit, zda jsou jejich vize životaschopné a zda si jejich technologická řešení najdou platící zákazníky. Laboratoř pomáhá najít vhodné nastavení a ověřit zájem trhu, aby se projekty mohly stát finančně udržitelnými.

Odborná pomoc

Díky sérii workshopů, mentorům, financím ve výši 50 000 Kč a experimentům postavených na metodice Lean Startup přizpůsobené pro společenské inovace, můžete svůj projekt otestovat a upravit dřív, než do něj vložíte spoustu energie, času a peněz.

Funguje to

Znáte Rekola nebo BlindShell? Projekt sdílení kol ve městě se rozjel raketovým tempem také díky účasti v Laboratoři Nadace Vodafone a následně zvítězil v soutěži pro studenty Social Impact Award 2014. Aplikace BlindShell, která usnadňuje život nevidomým lidem, vyhrála ocenění Vodafone Nápad roku 2014. A projekty, které projdou Laboratoří, se mohou následně ucházet o řádově vyšší finanční podporu přesahující 1 milion Kč v rámci programu Technologie pro společnost.

Přihlásit se je snadné

Se svými nápady se můžete hlásit do 9. 9. 2014 (včetně). Přihlášku, kritéria a příklady pro inspiraci najdete na webu Laboratoře Nadace Vodafone. Pokud si nejste jistí, zda váš projekt splňuje kritéria, můžete svůj záměr nejprve zkonzultovat s organizátory.