Business Leaders Forum | Creative Gate se v září nechá ,,sbalit“
9034
single,single-post,postid-9034,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Creative Gate se v září nechá ,,sbalit“

Srdečně Vás zveme na diskusi, kterou v rámci pořadu Úhel pohledu pořádá coworkingové centrum Creative Gate. Diskusní večer proběhne 17. září od 19:00 v Era světě na Jungmannově náměstí 767.

Pozvánku naleznete ZDE.

Tisková zpráva

Prvním poprázdninovým tématem, které si Creative Gate pro diváky pořadu Úhel pohledu připravilo, bude: Jak se ,,balí“ v Česku ve 21. století? Přijďte si spolu se zajímavými hosty popovídat nejen o tom, jak snadné či obtížné je najít si životního partnera ve virtuální době. Diskutovat budou psycholog Pavel Rataj, sex koučka Julie Gaia Poupětová, majitelka seznamovací agentury Náhoda Veronika Vinterová nebo marketingový manažer gay a lesbické seznamky iBoys.cz/iGirsl.cz Jiří Koubek.

,,Položili jsme si otázku, zda je seznamování v dnešní době jednodušší než dřív? Máme více možností, více internetových serverů, organizace zabývající se kurzy seznamování, dokonce i vyhrazený vagón pro nezadané v metru. Proč je tedy dnes tolik nezadaných lidí? Nebyla dříve právě ona absence virtuálního světa výhodou a lidé si lépe nacházeli své životní partnery?” říká produkční Creative Gate Zdeňka Brychtová, proč právě toto téma předkládají k diskusi.

Pozvání do diskuse přijali: PAVEL RATAJ ‐ psycholog, rodinný a manželský poradce, který se účastnil např. projektu Jak na vztahy o seznamování, vztahové a partnerské problematice vysílaný na ČT; JULIE GAIA POUPĚTOVÁ ‐ sex koučka, která vede kurzy zaměřené na sexualitu a sebepoznávání; VERONIKA VINTEROVÁ ‐ majitelka seznamovací a rozvojové agentury Náhoda; JIŘÍ KOUBEK ‐ marketingový manažer největší gay a lesbické internetové seznamky iBoys.cz/iGirls.cz. Účast přislíbila také spoluzakladatelka seznamovací agentury Smart Dating a vztahová koučka MARIE BOTÍKOVÁ.

Diskusi tentokrát povede mladá moderátorka, zpěvačka, textařka a scénáristka BARBORA KLÁROVÁ.

V den konání diskuse bude k dispozici také zajímavá zvýhodněná nabídka produktů partnera Creative Gate kavárny Café Rozmar sídlící přímo v prostoru Era svět. Hosté a diváci mohou ochutnat například výborné rozlévané víno Ryzlink rýnský z vinařství Naturvini.

,,S Creative Gate spolupracujeme v rámci každého pořadu a pro toto téma je volba jasná: Dvojka na kuráž na sbalení!,“ říká s nadsázkou Simona Bagarová, majitelka kavárny Café Rozmar.


VSTUP NA AKCI JE ZDARMA!

Prosíme o rezervaci míst na emailu: recepce@creativegate.cz

Více o akci také na  FACEBOOKU

 

Více o pořadu Úhel pohledu a o chystaných tématech pro rok 2014 se dozvíte ZDE.