Business Leaders Forum | Novým členem BLF se stává Junior Chamber International Česká republika
9199
single,single-post,postid-9199,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Novým členem BLF se stává Junior Chamber International Česká republika

JCI Czech Republic je občanské sdružení mladých podnikatelů, manažerů, vedoucích pracovníků i aktivních studentů z celé České republiky. Mezi členy JCI naleznete pracovníky z různých oborů soukromé i státní sféry. Zaměřuje se na rozvoj a kultivaci tuzemského podnikatelského prostředí, na získávání nových podnikatelských příležitostí a kontaktů, a to nejen na území České republiky, ale i v zahraničí.

Je členem celosvětové organizace Junior Chamber International (JCI), která čítá na 180 000 členů ve 120 zemích světa a v příštím roce oslaví 100 let od svého vzniku. Mezi významné členy této organizace patřili i takové osobnosti jako Bill Clinton, John F. Kennedy nebo Kofi Annan. JCI Czech Republic má v současné době tři lokální pobočky – v Praze (JCI Prague), v jižních Čechách (JCI South Bohemia) a v západních Čechách (JCI West Bohemia).