Business Leaders Forum | Pozvánka na konferenci: Konec prokrastinace aneb Práce i rodina v rovnováze!
9262
single,single-post,postid-9262,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na konferenci: Konec prokrastinace aneb Práce i rodina v rovnováze!

Tým projektu Práce i rodina – rovné šance pro práci rodičů v ČSOB, člena Business Leaders Fora, si Vás dovoluje pozvat na závěrečnou konferenci.

Akce se koná 22. října 2014 v čase 9:00-13:00 hodin v prostorách univerzitního kina Scala, Moravské náměstí 3/127, BRNO.

Co program konference účastníkům nabídne?

Přinese odpovědi na otázky: Jak stihnout víc bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas smysluplněji? Jak prožít každý den naplno? Můžete se těšit na Petra Ludwiga, autora úspěšné knihy Konec prokrastinace. Jeho poznatky a metody již několikátým rokem pomáhají tisícům lidí.

Spokojenost v práci je možná. Nejnovější zkušenosti, trendy a novinky z oblastí work–life balance, práce na dálku, emoční inteligence, hodnoty ve firmě a jejich vliv na výkonnost lidí představí oceňovaní HR experti Alexandra Slobodníková Čmáriková, Motiv P, Jana Skalková, ČSOB, Světlana Tioková, Y Soft Corporation a další.

Uvedená témata komunikuje projekt Práce i rodina – rovné šance pro práci rodičů v ČSOB s regionálními zaměstnavateli s cílem podělit se o zkušenosti, jak plně využít potenciál zaměstnanců ve všech životních etapách.

Přihlásit na konferenci se můžete přímo pomocí registračního formuláře nebo e-mailem na adresu alnarwa@csob.cz.

Program si můžete prohlédnout ZDE. Občerstvení je zajištěno.

Díky podpoře ESF a státního rozpočtu ČR je účast na workshopu pro registrované účastníky bezplatná.

Více informací o projektu naleznete ZDE.