Business Leaders Forum | Pozvánka na "Baťovu manažerskou školu"
9336
single,single-post,postid-9336,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na "Baťovu manažerskou školu"

Fakulta managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíne, člen Business Leaders Fora, srdečně zve na kurz pro manažery z praxe “Baťova manažerská škola”, který se koná 4. – 5. prosince 2014.

Lektory kurzu budou renomovaní odborníci z akademické i firemní praxe. Tento již 8. běh kurzu má tematický název: Strategie a leadership. Nicméně v rámci kurzu budou probírána i další zajímavá témata.

Kurz je zaměřen na rozvoj znalostí a praktických dovedností potřebných pro výkonné řízení v podnicích a organizacích při každodenní praxi. Jednotlivé části kurzu přinesou posluchačům informace o současných moderních metodách řízení, ale nabídnou také přehled o řízení ve firmě Baťa, a. s. v období do roku 1939 a zhodnocení možností využití principů tohoto systému řízení v současných podmínkách. V rámci kurzu vedle přednášek bude využita forma seminářů, případových studií a pracovních diskusí. Každý účastník obdrží certifikát Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně o absolvování tohoto manažerského kurzu.

Přihlášku naleznete zde. Přihlašovat se lze do 22. listopadu 2014 na e-mail: tomancova@fame.utb.cz

Více informací naleznete v pozvánce zde.