Business Leaders Forum | NET4GAS letos podpořil VŠCHT v Praze částkou 150 000 Kč.
9385
single,single-post,postid-9385,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

NET4GAS letos podpořil VŠCHT v Praze částkou 150 000 Kč.

Společnost NET4GAS, člen Business Leaders Fora, předala finanční dar ve výši 150 000 Kč VŠCHT v Praze, Ústavu plynárenství, koksochemie a ochrany ovzduší Fakulty technologie ochrany prostředí. Dále také ocenila studenty za výjimečné výsledky motivačními stipendii, každého částkou 20 000 Kč.

Kromě prospěchových stipendií bude dar využit na odměny za soutěž ve Studentské vědecké konferenci a za nejlepší semestrální projekty studentů magisterského studia. Spolupráce je již třetím rokem vzájemně prospěšná.

„Spolupráce s technickými obory je pro nás důležitá zejména z hlediska personálního, je však také významnou součástí naší společenské odpovědnosti. Vytvářet vztah se studenty už v průběhu jejich studia a následně jim nabízet uplatnění v naší společnosti je jedním z hlavních cílů našeho partnerství. Jsem ráda, že jedním z oceněných je Pavel Procházka, který již působí v naší společnosti v rámci programu pro studenty Internship,“ řekla Jana Koverdynská, Senior specialista pro personální rozvoj společnosti NET4GAS.

Více informací a příběh Pavla Procházky, jednoho ze studentů VŠCHT, si můžete přečíst v tiskové zprávě zde.

 

Fotografie: zleva: Jana Koverdynská, Senior specialista pro personální rozvoj NET4GAS, Pavel Procházka, oceněný student VŠCHT, Doc. Ing. Karel Ciahotný, CSc., vedoucí Ústavu plynárenství, koksochemie a ochrany ovzduší Fakulty technologie ochrany prostředí VŠCHT v Praze (KAP)