Business Leaders Forum | Otevíráme 1. LEAN IN Club pro studentky a junior manažerky
9557
single,single-post,postid-9557,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Otevíráme 1. LEAN IN Club pro studentky a junior manažerky

Otevíráme speciální Junior Lean In pro studentky pátých ročníků vysokých škol a junior manažerky, jelikož máme zájem podpořit osobní a profesní růst mladých žen na počátku jejich kariéry.

Úspěšný a celosvětově proslulý koncept Lean In umožňuje ženám rozvíjet jejich potenciál na osobní a profesní rovině. Již druhým rokem se Business Leaders Forum věnuje této oblasti v České republice a Lean In doposud absolvovalo celkem 60 manažerek ze společností jako Plzeňský Prazdroj, Vodafone, Ernst and Young, Česká spořitelna, ČEZ, Linet a další.

Právě přijímáme přihlášky!

Podstata LEAN IN Clubu

10 mladých žen v rámci clubu absolvuje celkem pět rozvojových facilitovaných setkání zaměřených na konkrétní témata dle metodiky vyvinuté profesory Stanfordovy univerzity. Po úspěšném absolvování série pěti setkání následuje až dvoutýdenní stínování vybrané manažerky/ vybraného manažera ve vedoucích pozicích partnerských firem.

Profil účastnice

  • studentka pátého ročníku magisterských oborů, slečna na juniorské manažerské pozici (bez ohledu na zaměření studia/ oblasti podnikání firmy)
  • mladá dáma ochotná pracovat na svém osobním a profesním rozvoji, otevřená ke sdílení zkušeností a názorů s ostatními účastnicemi

Podmínky účasti

  • zaslání CV a motivačního dopisu
  • účast na pěti setkáních Junior Lean In Clubu v období únor – duben 2015
  • 1-2 týdenní stínování manažera/ manažerky v oblasti místa bydliště/ studia v květnu 2015
  • úhrada registračního poplatku: 4.000 Kč/studentky, 18.000 Kč/junior manažerky

 Přihlašování

  • Přihlášky (CV a motivační dopis) přijímáme do 1. ledna 2015 na adrese bendova@blf.cz
  • Součástí motivačního dopisu budou odpovědi na otázky: Proč právě já mám být do Lean In vybrána? Jaké téma související s mým rozvojem mne v současnosti nejvíce zajímá a proč? Jakého manažera/ jakou manažerku z aktivních v současnosti bych si vybrala za mentora/ mentorku a proč?
  • Máte-li otázky související s přihlašováním, kontaktujte Vladimíru Bendovou, senior projektovou manažerku

Časový harmonogram

Detailní informace k projektu

[prime_gallery width=”350″ height=”400″ desktop=”2″ tablet=”2″ mobile=”2″ autoresize=”false”]