Business Leaders Forum | Novým členem BLF se stává Moore Stephens
9585
single,single-post,postid-9585,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Novým členem BLF se stává Moore Stephens

Společnost Moore Stephens je jednou z předních poradenských společností působících na českém trhu. Klientům pomáhá řešit konkrétní finanční, účetní, daňové a právní otázky – poskytuje citlivé poradenství a vždy připravuje konkrétní řešení šitá na míru.

V rámci CSR se angažuje v těchto oblastech:

Zaměstnanci a komunita

Firma Moore Stephens chce přinášet přidanou hodnotu nejen vlastním zaměstnancům, ale také komunitám, v nichž podniká. Cílem je také předávání znalostí a dovedností mladým generacím. Při stoupajícím počtu nezaměstnaných absolventů vysokých škol navíc roste význam spolupráce právě mezi školami a zaměstnavateli.

  • Moore Stephens pravidelně přednáší na Ekonomické fakultě Západočeské univerzity v Plzni, při náboru zaměstnanců také aktivně spolupracuje se středními školami v regionu.
  • Účastní se projektu odborných stáží studentů ve firmách, kterou zaštiťuje Vysoká škola ekonomická v Praze.

Obchodní spolupráce

Klientům poskytuje firma Moore Stephens pouze vysoce kvalitní profesionální služby. Profesionalita, etika, nezávislost a transparentnost mají přednost před všemi dalšími aspekty její práce.

Za aktivity v oblasti společenské odpovědnosti firma získala Cenu hejtmana Plzeňského kraje pro společenskou odpovědnost za rok 2013.