Business Leaders Forum | Pozvánka na Open Day JIC
9598
single,single-post,postid-9598,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na Open Day JIC

Jihomoravské inovační centrum (JIC), člen Business Leaders Fora, ukáže novou budovu INMEC.

Jihomoravští podnikatelé mohou k rozjezdu i rozvoji firmy využít nové unikátní prostory. Brněnský JIC, který poskytuje podporu v zakládání podnikání i v zahraniční expanzi, představí veřejnosti novou budovu v technologickém parku. Čerstvě otevřený JIC INMEC nabízí na skoro sedmi tisících metrech čtverečních kromě kancelářského zázemí také čisté prostory. Schůzky si podnikatelé budou moci sjednat v nové kavárně Le Capital.

Ve středu 26. listopadu můžete do nové budovy zavítat právě na akci Open Day JIC. Centrum v rámci ní představí především své služby a odborníky, kteří s ním spolupracují na jednotlivých programech. Vše zahájí v 15 hodin slavnostní otevření prostor akcelerátoru StarCube. Autorem návrhu jsou architekti Petr Jakšík a Szymon Rozwałka.

Kromě toho láká JIC i na přednášku firmy Ysoft o tom, jak se jí podařilo z Brna expandovat do celého světa a stát se světovou dvojkou v řešení pro úsporný tisk. Vše zakončí panelová diskuze, v rámci ní se svěří šestice podnikatelů s tím, jaké kroky v podnikání by už znovu neudělali.

„Máme za sebou přes jedenáct let zkušeností s tím, jak lidi podpořit v zakládání firem, které mění svět. Dnes za námi stojí více než stovka prověřených odborníků z praxe a naše a jejich zkušenosti a kontakty, jsou tím klíčovým, co firmám přinášíme. A právě to chceme v rámci Open Day JIC představit. Rádi s každým probereme, jak posunout kupředu právě jeho byznys,“ uvedl ředitel JIC Jiří Hudeček.

Akce je zdarma, ale je nutné se předem registrovat ZDE.

Více informací naleznete v pozvánce či přímo na webu Open Day JIC.