Business Leaders Forum | Pozvánka na slavnostní otevření nového coworkingového centra Impact Hub Ostrava
9603
single,single-post,postid-9603,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na slavnostní otevření nového coworkingového centra Impact Hub Ostrava

Tisková zpráva

Coworkingový prostor Impact Hub Ostrava kombinující výhody kanceláře, internetové kavárny i inkubátoru pořádá na oslavu svého vzniku ve středu 26. listopadu a v pátek 28. listopadu kolaudační párty.

Od 17:30 se naproti Ekonomické fakultě VŠB-TU rozběhne v oba dny kulturní program plný interaktivních workshopů, dobré hudby, improvizovaného tance, kvalitního jídla a cinkotu skleniček. Vítáni jsou všichni, kteří chtějí vidět první krůčky v pořadí druhého Hubu v České republice, pobavit se v moderním designovém prostředí s vůní nového nábytku nebo se potkat s komunitou ostřílených podnikatelů, zapálených freelancerů, odhodlaných startupistů či zodpovědných inovátorů.

Otevírací akce odstartují také oficiální provoz centra, od začátku prosince jej tedy bude možné plně využít k pronájmu pracovního místa, kanceláře a konferenčních místností nebo návštěvě tematických akcí. Kromě vzdělávacích a networkingových aktivit plánuje organizační tým i akcelerační program.

Jeden ze spoluzakladatelů Zdeněk Rudolský shrnuje smysl existence Hubu těmito slovy: „Přál bych si, aby se toto místo stalo inspirujícím prostředním, které bude s otevřenou náručí vítat všechny, jež chtějí něco změnit – způsob podnikání v České republice, vlastní život nebo třeba samotnou Ostravu.“

Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst ZDE.