Business Leaders Forum | Pozvánka na tiskovou konferenci: Ocenění pro neziskovou organizaci
9630
single,single-post,postid-9630,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na tiskovou konferenci: Ocenění pro neziskovou organizaci

Společnost Vodafone, člen Business Leaders Fora, zve na tiskovou konferenci k založení nové možnosti ocenění neziskových organizací s názvem – Rafael: 300 000 Kč pro neziskovku. Za co?

Tato tisková konference se koná ve středu 3. prosince 2014 od 10:00 hodin v Era světě na Jungmannově náměstí 767 v Praze 1 u příležitosti Mezinárodního dne zdravotně postižených. Nadace Vodafone na ní oznámí založení ceny Rafael spojené s finanční odměnou 300 000 Kč.

O cenu se mohou ucházet neziskové organizace využívající příkladně informační a komunikační technologie ke zlepšení kvality života lidí se zdravotním postižením. Cena bude poprvé předána na konferenci INSPO 28. března 2015 v Kongresovém centru Praha.

V další části tiskové konference budou představeni partneři a programové novinky 15. ročníku konference INSPO. Rovněž budou zveřejněny podmínky 11. ročníku literární soutěže Internet a můj handicap, jejíž vítězové převezmou ceny také na konferenci INSPO.

Na závěr tiskové konference je připraveno občerstvení.

V průběhu konference bude zajištěno tlumočení do znakového jazyka a simultánní přepis, prostory v Era světě jsou plně bezbariérové.

Svoji účast potvrďte na e-mail winter@brezen.cz.