Business Leaders Forum | Mentoring začínajících učitelů se znovu ocitl pod drobnohledem
9675
single,single-post,postid-9675,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Mentoring začínajících učitelů se znovu ocitl pod drobnohledem

Experti a partneři projektu Mentoring začínajících učitelů se ve středu 3. prosince 2014 sešli, aby společně diskutovali nad aktuálním stavem pilotního ročníku Mentoringu. V prostorách tréninkové kavárny Café Martin při již 3. Stakeholders Dialogu členové Business Leaders Fora zúčastněné informovali o dosavadním průběhu a experti Vladimír Dvořák a Stanislava Křížová následně doplnili své zkušenosti z letních školení učitelů. Karolina Duschinská z Univerzity Karlovy dále mimo jiné popsala právě probíhající supervizní a peer-groups setkání. Jedním z důležitých bodů programu bylo i představení první verze metodiky, stěžejního dokumentu, který poskytuje strukturu pro udržitelnost celého projektu.

Toto jsou naši finanční partneři, kteří Mentoring začínajících učitelů podporují:

Duhovka Group je organizace, která vytvořila ucelený systém česko-anglického vzdělávání pro děti od 3 do 19 let založeného na principech učení podle Marie Montessori.

Skupina ČEZ se stará o dodávání elektřiny nejen v České republice, ale i v rámci celé střední a jihovýchodní Evropy. Kromě výroby a prodeje elektřiny patří k jejím aktivitám například i oblast telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu nebo projektování.

Raiffeinsenbank se zařadila na 5. místo v žebříčku největších bank v České republice. V anketě MasterCard Banka roku třikrát získala titul “Nejdynamičtější banka roku”, zatímco nejlepším účtem roku bylo vyhlášeno jejich eKonto.

Po formálním setkání následovalo uvolněné posezení, kterého se zúčastnili i učitelé a ředitelé.

 [prime_gallery width=”300″ height=”200″ desktop=”2″ tablet=”2″ mobile=”2″ autoresize=”false”]

Autorem fotografií je Jakub Kafan. Celé album a fotky z ostatních setkání si můžete prohlédnout zde.