Business Leaders Forum | Plzeňský Prazdroj ve finále evropské soutěže European Business Awards
9852
single,single-post,postid-9852,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Plzeňský Prazdroj ve finále evropské soutěže European Business Awards

Projekt Respektuj 18 Plzeňského Prazdroje, člena Business Leaders Fora, zaměřený na podporu odpovědné konzumace alkoholu postoupil společně s dalšími českými projekty jako národní šampion do veřejného hlasování a zařadil se tak mezi 709 nejlepších kampaní z 33 zemí. Nyní se uchází o titul projekt veřejnosti v České republice, o němž mohou rozhodnout i vaše hlasy. Video o projektu najdete zde.

Ceny European Business Awards jsou nezávislým programem, prostřednictvím kterého jsou oceňovány výjimečné firmy a organizace všech velikostí z evropských zemí, zejména z členských států EU. Uchazeči o ocenění jsou posuzováni podle stanovených kritérií s ohledem na úspěch, inovace a podnikatelskou etiku.

Projekt Respektuj 18 je společným projektem Magistrátu města Plzně, Plzeňského Prazdroje a Centra protidrogové prevence a terapie, jejímž cílem je změnit přístup veřejnosti ke konzumaci alkoholu mladistvými a podpořit omezení prodeje a podávání alkoholu nezletilým. Projekt je odpovědí na sociální jev, přehlížení šíření alkoholu mezi mladistvými, který může mít do budoucna značné sociální dopady. Respektuj 18 cílí především na personál v hospodách, restauracích nebo v maloobchodě a na dospělou veřejnost.

Pokud si Respektuj 18 získá i vaše sympatie, podpořte jej svým hlasem v soutěži European Business Awards. Váš hlas můžete dát prostřednictvím vyplnění vašeho mailu zde – do oranžového formuláře pod videem. Hlasování potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám následně přijde na zadanou emailovou adresu. Hlasování končí 24. února v 17:00.