Business Leaders Forum | Společnost RWE partnerem projektu Junior Lean In Club
9798
single,single-post,postid-9798,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Společnost RWE partnerem projektu Junior Lean In Club

Pro letošní rok 2015  Business Leaders Forum otevřelo speciální projekt Junior Lean In Club pro studentky pátých ročníků vysokých škol a junior manažerky se zájmem podpořit osobní a profesní růst mladých žen. Partnerem tohoto projektu se stala společnost RWE.

Vyjádření RWE k partnerství projektu Junior Lean In:

“V letošním roce jsme se rozhodli podpořit projekt Junior Lean In zastřešený organizací Business Leaders Forum. Tento projekt shledáváme velmi zajímavým především proto, že je zaměřen na podporu mladých talentovaných žen, které jsou na začátku své kariéry a právě v tomto okamžiku pro ně mohou být bezesporu přínosná vzájemná setkávání a sdílení zkušeností s významnými osobnostmi byznysu, stejně tak jako možnost využití mentoringu a stínování manažerů.

Vzhledem k tomu, že skupina RWE v České republice dlouhodobě podporuje oblast Diversity se zaměřením na základní 4 pilíře: gender, věk, hendikep a interkultura, projekt Junior Lean In navazuje na naše strategické cíle v této oblasti.”