Business Leaders Forum | Setkání CSR Clubu a prohlídka Židovského muzea
9826
single,single-post,postid-9826,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Setkání CSR Clubu a prohlídka Židovského muzea

Ve čtvrtek 12. února se v Praze v Café Langhans konalo další setkání CSR Clubu. Před samotným začátkem akce měli hosté možnost připojit se ke komentované prohlídce Židovského muzea s panem JUDr. Tomášem Krausem, který je členem prezidia Federace židovských obcí a rovněž také novým členem Business Leaders Fora.

CSR Club byl tentokrát koncipován opět ve formě inspirativních stolů se třemi následujícími tématy ­– téma “Vnitřní klima organizace (compliance, etické kodexy, leader jako vzor chování, morální hodnoty v chování týmu)” moderovali pánové David Ondráčka, ředitel Transparency International, a David Kotora, fundraiser Transparency International, dalšího tématu „Tým (rozšíření, stabilizace, vzdělávání a motivace)” se ujali pan Lukáš Sedláček, zakladatel ELAI- European Leadership & Academic Institute v.o.s., a paní Barbora Rotterová, partner TopSearch. Poslední téma „Image organizace (PR, reputace)” pak u inspirativního stolu moderovaly dámy – Kateřina Krásová, tisková mluvčí Plzeňského Prazdroje, a Zuzana Kučerová, senior specialista propagace Net4Gas.

[prime_gallery width=”300″ height=”200″ desktop=”2″ tablet=”2″ mobile=”2″ autoresize=”false”]

Autorem fotografií je Jakub Kafan. Celé album a fotky z ostatních setkání si můžete prohlédnout zde.