Business Leaders Forum | Odstartovali jsme 1. Lean In pro juniorní manažerky a studentky!
9811
single,single-post,postid-9811,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Odstartovali jsme 1. Lean In pro juniorní manažerky a studentky!

Dne 13. února proběhlo první setkání nového projektu Junior Lean In Club určeného pro osobní rozvoj mladých a talentovaných dam na začátku kariéry a studentek posledních ročníků vysokých škol. Hostem prvního setkání byl pan Vladimír Mikel, ředitel společnosti Rossmann a rovněž jeden z mentorů Junior Lean In. Pan Mikel přivítal dámy v sídle společnosti Rossmann a sdílel s nimi svůj životní příběh.

Programu se účastní dámy ze společností Sodexo, Česká spořitelna, Vodafone, Rossmann, O2, Silex, Moore Stephens, RWE a rovněž studentky z Vysoké školy ekonomické a z Univerzity Karlovy. Čtyřměsíčním programem projde celkem jedenáct juniorních dam.

Kromě edukačních setkání zaměřených na témata jako vyjednávání, síla příběhu a řeč těla budou mít dámy možnost strávit týden po boku jednoho z úspěšných českých manažerů v rámci jeho stínování. Stínování manažerů se BLF věnuje již od roku 1992 a programem prošlo více než 1000 studentů.

Je nám ctí představit partnera projektu Junior Lean In, kterým se stala společnost RWE.

[prime_gallery width=”300″ height=”200″ desktop=”2″ tablet=”2″ mobile=”2″ autoresize=”false”]

Autorem fotografií je Jakub Kafan. Celé album a fotky z ostatních setkání si můžete prohlédnout zde.