Business Leaders Forum | Novým členem BLF se stává společnost CEMEX
9862
single,single-post,postid-9862,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Novým členem BLF se stává společnost CEMEX

Firma CEMEX je předním dodavatelem stavebních směsí nejen v České republice, ale i ve světě. Svým zákazníkům nabízí široké portfolio produktů.

„Jako výrobce surovin a souvisejících výrobků si uvědomujeme své zásahy do přírody a okolí, ve kterém působíme“, říká generální ředitel CEMEXu Peter Dajko. „Proto se snažíme při každodenní práci postupovat a jednat v souladu s principy odpovědného podnikání, negativní zásahy eliminovat, využívat přírodní zdroje co nejšetrněji, co nejvíc chránit přírodu, být transparentní, jednat fér s našimi zákazníky a vážit si našich zaměstnaců.“

Na poli životního prostředí Firma CEMEX provozuje rozsáhlé aktivity týkající se například zodpovědné politiky vodního hospodářství, biodiverzity, měření emisí CO2 či odpadového hospodářství.

Transparentnost a férovost k zákazníkům je deklarována v Kodexu čestného jednání a podnikání firmy CEMEX. Sponzoring a podporu těm, kteří se nachází v nouzi, nabízí Nadační fond Budujeme budoucnost.

V personální politice je prioritou zejména bezpečnost zaměstnanců, nezapomíná však na neustálé rozšiřování firemních benefitů a pořádání teambuildingových akcí. Důkazem spokojenosti zaměstnanců je i ocenění Best Employer, které firma CEMEX v loňském roce získala.