Business Leaders Forum | EY se stává novým členem platformy Business Leaders Forum
10072
single,single-post,postid-10072,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

EY se stává novým členem platformy Business Leaders Forum

Podnikatelská strategie EY je založena na závazku k zaměstnancům, klientům a širší společnosti, kterým tak pomáhá dosahovat jejich potenciálu. Jako poradenská firma a auditor veřejně obchodovatelných společností a dalších subjektů veřejného zájmu si je firma EY dobře vědoma své úlohy, kterou zastává v očích veřejnosti při prosazování důvěry v podnikání a ekonomiku. Díky globální organizaci a vazbám s klienty, státními orgány a dalšími subjekty má EY ty nejlepší předpoklady podílet se na pozitivních změnách.

“BLF sdružuje přední české společensky odpovědné firmy, proto jsme se do BLF připojili i my.”

Součástí strategie i loga EY je motto „Building a better working world“ akcentující základní cíl celé globální organizace EY a jejích lidí. Utvářet lépe fungující prostředí je v zájmu všech – firmy vykazují lepší hospodářské výsledky, zvyšuje se zaměstnanost, spotřebitelé se nebojí utrácet a podnikatelská sféra více podporuje neziskový sektor.