Business Leaders Forum | Konference Business & Mediace již brzy!
10149
single,single-post,postid-10149,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Konference Business & Mediace již brzy!

Srdečně zveme veřejnost, partnery a členy naší platformy Business Leaders Forum na konferenci Business & Mediace, které jsme partnery a která se koná pod záštitou GrowJOB Institutu.

Přijďte se naučit předcházet konfliktním situacím, řešit často zbytečné spory a mezilidské konflikty efektivně a snadno. Na konferenci se dozvíte, jaké různé komunikační bariéry brání lidem upřímně a otevřeně respektovat názory druhých, a především se dozvíte, jak může mediace v těchto oblastech každodenního života napomoci ke zkvalitňování vztahů a prostředí na pracovišti.

Základ mediace spočívá v tom, že mezi znesvářené strany vstoupí třetí nestranná osoba, tzv. mediátor. Jeho úkolem je pomoci stranám překlenout komunikační bariéry a díky využívání technik aktivního naslouchání je opět přivést k vzájemné komunikaci. Tato nová forma komunikace vede k tomu, že strany od sebe dokáží oddělit osobu a věc, akceptovat rozdílné potřeby a zájmy druhé strany a poznat možné zkreslení skutečnosti. Díky tomuto procesu se strany mohou soustředit na řešení podstatného.

Konference se koná 23. dubna 2015 od 17:00 do 22:00 v Hotelu Barceló Praha.

Registrovat se můžete ZDE.

https://csr-online.cz/wp-content/uploads/2015/03/BM-vize-konference.pdf