Business Leaders Forum | Největší setkání úspěšných a inspirativních žen v ČR! Přidáte se?
10165
single,single-post,postid-10165,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Největší setkání úspěšných a inspirativních žen v ČR! Přidáte se?

Nezisková organizace Business & Professional Women ČR zve na 6. ročník konference úspěšných žen EQUAL PAY DAY v České republice pod názvem “ŽENY SOBĚ”. Využijte obrovskou šanci prožít neopakovatelné dva dny plné zkušeností, SILNÝCH PROFESNÍCH I ŽIVOTNÍCH PŘÍBĚHŮ, SDÍLENÍ A SETKÁVÁNÍ.

Konference se bude konat 17. a 18. dubna 2015 v hotelu Clarion Congress Hotel Prague.

„Když jsme v roce 2010 pořádaly první ročník této akce, byl rozdíl v platech mezi muži a ženami 26,2 %. Za necelých 6 let tedy klesl o 5 %. Naším cílem je, aby se tento rozdíl stále zmenšoval a aby se vyrovnaly podmínky pro vstup žen do rozhodovacích pozic,“ uvádí Ing. Lenka Šťastná, prezidentka pořádající organizace Business & Professional Women.

Na akci, která je letos poprvé dvoudenní, se bude diskutovat nad otázkami jak sladit kariéru s rodinou, čím zaujmout vytouženého zaměstnavatele, jak si zvýšit sebevědomí, jak lépe vyjednávat apod. Konference přinese cenné informace nejen všem ženám, které chtějí postupovat ve své kariéře, seberealizovat se a umět své schopnosti a znalosti opravdu zúročit, ale je určena také pro management, vlastníky firem, HR odborníky, CSR odborníky, aktivní ženy v kariéře a profesionálky.

Na konferenci úspěšných žen se setkáte například s Věrou Jourovou, českou političkou, podnikatelkou a právničkou, která od listopadu 2014 působí jako Komisařka pro spravedlnost, ochranu spotřebitelů a otázky rovnosti pohlaví v Junckerově evropské komisi. Dozvíte se ale například i inspirující příběh Shigeri Takamatsu, marketingové ředitelky v Cartieru, i to, jak tato světově úspěšná manažerka vyřešila známé dilema rodina a kariéra. Mezi mentorkami se objeví takové osobnosti jako Drahomíra Mandíková, ředitelka firemních vztahů a komunikace pro Českou a Slovenskou republiku v Plzeňském Prazdroji, Veronika Brázdilová, generální ředitelka XEROX Czech Republic, Monika Fenyková, generální ředitelka Yventech, Lenka Hejduková, partnerka Havel a Holásek, ale i ženy známé z TV obrazovek, jako Markéta Fialová nebo Mirka Čejková a mnohé další.

„Příběhy žen v kontextu jejich životních zkušeností a současné kariéry je to, co bychom chtěly nabídnout především. Chceme propojit ženy dohromady. Ty, které už určitou cestu ve svém životě prošly, mohou usnadnit život svým následovnicím. A na to se zaměřuje jak konference, tak hlavně druhý den, který je věnován mentoringu,“ dodává Lenka Šťastná.

Registrovat se můžete ZDE.

Více informací naleznete na webových stránkách konference ZDE.