Business Leaders Forum | Liga cup 2015 – benefiční turnaj v malé kopané a beachvolejbale pro Férovou nemocnici
10203
single,single-post,postid-10203,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Liga cup 2015 – benefiční turnaj v malé kopané a beachvolejbale pro Férovou nemocnici

„Zahrát si, pobavit se, stmelit kolektiv a podpořit správnou věc.” Pod těmito hesly pořádá nezisková organizace Liga lidských práv, člen Business Leaders Fora, již 5. ročník benefičního turnaje pro firmy a jejich zaměstnance v malé kopané, beachvolejbale a nově v Brně i v klasickém volejbale. Letošní ročník se koná 13. června v Brně v areálu Sokol Kounicova a 21. června v Praze v Tréninkovém centru 1SK Slavia v Edenu. Výtěžek z obou turnajů bude věnován na podporu bezplatné právní poradny pro pacienty „Férová nemocnice”.

Své síly změří muži v malé kopané (5+1, max. 5 náhradníků) a ženy ve volejbale (3, max. 1 náhradnice).

Co Vaší účastí podpoříte?

Výtěžek z turnaje bude věnován na v České republice ojedinělý projekt, kterým je bezplatná právní poradna pro pacienty s názvem Férová nemocnice. Cílem tohoto projektu je zdarma poskytovat srozumitelné a ucelené informace o právech pacientů a medicínském právu. V poradně jsme odpověděli již na více než 4000 dotazů a stránky ročně navštíví přes 200 tisíc klientů.

Pro více informací navštivte webové stránky turnaje nebo kontaktujte koordinátorku letošního ročníku Petru Roupcovou na proupcova@llp.cz.