Business Leaders Forum | Pozvánka na akce Sítě MC v květnu 2015
10263
single,single-post,postid-10263,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na akce Sítě MC v květnu 2015

Síť mateřských center, člen platformy Business Leaders Forum, zve na dvě akce pořádané v májovém měsíci.

První akce s názvem “Vracíme rodiče do hry” se bude konat 15. května 2015 od 10:00 do 12:00 při příležitosti Mezinárodního dne rodiny v Salla Terreně na pražské Kampě. Na této akci se bude diskutovat o rodičovské dovolené jako příležitosti ke zvyšování pracovních kompetencí a to nejen pro matky, ale i pro otce. Hostem setkání bude Tomáš Ervín Dombrovský, vedoucí oddělení analýz, komunikace a vnějších vztahů ve společnosti LMC s.r.o.

Svou účast prosím potvrďte nejpozději 10. května 2015 na e-mail: klara.vlkova@materska-centra.cz

https://csr-online.cz/wp-content/uploads/2015/05/150515_SitMC_Vracime_rodice_do_hry_fin.pdf

Druhou květnovou akcí Sítě MC je závěrečná konference projektu s názvem “Transparentní, Respektovaná, Udržitelná SpolečnosT” (zkráceně TRUST) formou symposionu věnovanému tématu transparentnosti. Tento symposion o transparentnosti nejen neziskových organizací se bude konat v pondělí 18. května 2015 od 9.00 hodin v Americkém centru v Praze.

Akce se koná pod záštitou senátorky Elišky Wagnerové.

Co si ale představit pod pojmem transparentní organizace? Jaké nástroje můžeme využívat k dosažení transparentnosti? Jakou roli hraje důvěra a respekt? A jak to vše souvisí s mateřskými centry?

Také často přemýšlíte nad správnými odpověďmi? Přijďte je společně hledat se zajímavými hosty, mezi nimi například Olgou Shirobokovou (Ashoka), Davidem Ondráčkou (Transparency International – ČR) či Davidem Zahumenským (Dobře zapsaný spolek).

Vedle toho se můžete těšit i na ochutnávku toho nejlepšího z pilotního testování inovativní metody Social Reporting Standard do prostředí mateřských center a na závěrečnou interaktivní diskuzi s účastníky akce.

Závěrem akce je připraven neformální networking při občerstvení. Akce je bezplatná, kapacita je ovšem omezená s nutnou registrací do 10. května 2015 ZDE.

https://csr-online.cz/wp-content/uploads/2015/05/SitMC_TRUST_sympozion.pdf