Business Leaders Forum | Společnost Sazka se stává novým členem BLF
10272
single,single-post,postid-10272,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Společnost Sazka se stává novým členem BLF

Sazka je největší a nejstarší loterní společnost v České republice. Hlavními loterními produkty jsou číselné loterie v čele s tradiční hrou Sportka a od loňského roku i miliardářskou loterií Eurojackpot. Sazka nabízí i stírací losy, sportovní kurzové sázky, rychloobrátkové hry a díky síti víc než 7 000 terminálů poskytuje řadu dalších služeb, například prodej vstupenek nebo dobíjení mobilních telefonů. Virtuální mobilní operátor SAZKAmobil, který se řadí mezi ty největší v České republice.

Sazka je tradičním partnerem českého sportu. Prostřednictvím odvodu části loterní daně odvádí ročně na podporu mládežnického sportu přes 200 milionů korun. Rozhýbat mladé sportovce se ale společnost snaží i prostřednictvím projektu Sazka Olympijský víceboj. Sazka je také hlavním partnerem České olympijské nadace, podporuje i vrcholové sportovce prostřednictvím Českého olympijského týmu a hokejový tým Rytíři Kladno.

Sazka podporuje i kulturní projekty Dvořákova Praha nebo Struny Podzimu. Významnou částkou podpořila i celonárodní sbírku na obnovu Svatovítských varhan.

„Jsme rádi, že portfolio našich CSR aktivit se neustále rozšiřuje, protože společenská odpovědnost je součástí naší dlouhodobé firemní strategie. Chceme být aktivním a respektovaným členem CSR komunity, proto se hrdě zapojujeme do platformy Business Leaders Forum,“ říká generální ředitel Sazky Robert Chvátal.

Sazka je členem nadnárodní investiční skupiny KKCG. Ta působí v 11 zemích na 4 kontinentech.