Business Leaders Forum | Pozvánka na Baťovu manažerskou školu
10317
single,single-post,postid-10317,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na Baťovu manažerskou školu

Fakulta managementu a ekonomiky UTB ve Zlíně, člen Business Leaders Fora, srdečně zve na kurz Baťova manažerská škola (kurz pro manažery z praxe), který se koná ve dnech 11. – 12. června 2015.

Lektory kurzu budou renomovaní odborníci z akademické i firemní praxe. Tento již 9. běh kurzu má tematický název “Ekonomické aspekty řízení firem“. V rámci kurzu vedle přednášek bude využita forma seminářů, případových studií a pracovních diskusí.

Kurz je zaměřen na rozvoj znalostí a praktických dovedností potřebných pro výkonné řízení v podnicích a organizacích při každodenní praxi. Jednotlivé části kurzu přinesou posluchačům informace o současných moderních metodách řízení, ale nabídnou také přehled o řízení ve firmě Baťa, a. s. v období do roku 1939 a zhodnocení možností využití principů tohoto systému řízení v současných podmínkách.

Každý účastník obdrží certifikát Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně o absolvování tohoto manažerského kurzu.

Přihlášku naleznete ZDE. Termín pro přihlášení je nejpozději do 1. 6. 2015.

https://csr-online.cz/wp-content/uploads/2015/05/pozvanka-BMS-06-2015.pdf