Business Leaders Forum | Setkání CSR Clubu a prohlídka Otevřené zahrady
10289
single,single-post,postid-10289,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Setkání CSR Clubu a prohlídka Otevřené zahrady

Ve středu 13. května se v Brně konal další CSR Club. Před začátkem samotné akce měli hosté možnost zúčastnit se komentované prohlídky Otevřené zahrady, unikátní výukové zahrady Nadace Partnerství v samém centru Brna pod hradem Špilberk.

CSR Club se následně odehrál v pasivním domě Nadace Partnerství a setkání mělo opět formát tří inspirativních stolů s následujícími tématy. Téma Komunikace ve firmě (způsoby externí a interní komunikace CSR témat) moderovala paní Lucie Halasová ze společnosti ABB, dále Firemní dobrovolnictví (fyzické i expertní dobrovolnictví, motivace firem) moderovaly Veronika Křížková a Petra Lazárková z občanského sdružení Ratolest. Poslední téma Spolupráce firem s univerzitami moderovala paní Klára Kašparová z Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity.

[prime_gallery width=”300″ height=”200″ desktop=”2″ tablet=”2″ mobile=”2″ autoresize=”false”]

Autorem fotografií je Vít Volšička. Celé album a fotky z ostatních setkání si můžete prohlédnout zde.