Business Leaders Forum | Novým členem Business Leaders Fora se stává Nadační fond Modrý hroch
10364
single,single-post,postid-10364,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Novým členem Business Leaders Fora se stává Nadační fond Modrý hroch

Nadační fond Modrý hroch byl založen v roce 2005 ve spolupráci s Klinikou dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno, která patří mezi osm největších traumatologických center v České republice a její spádové území zahrnuje celou jižní a střední Moravu. Nadace primárně pomáhá konkrétním dětem po těžkých úrazech a stará se o dětské pacienty přímo v nemocnici. Prioritním cílem fondu je kromě materiální pomoci v podobě nových nadstandardních přístrojů, lůžek a vybavení pro volný čas, také rozšíření možnosti společné hospitalizace rodičů s dětmi. Další prostředky věnuje nadační fond do osvěty a prevence dětských úrazů mezi širokou veřejnost. Jedním z důležitých cílů je také podpora jednotlivých dětských pacientů po těžkých úrazech a pomoc při jejich návratu do běžného i sportovního života. V posledních letech rozšiřuje svou pomoc Modrý hroch do dalších měst a nemocnic v rámci celé České republiky.

“Rádi bychom navázali komunikaci s dalšími firmami a společnostmi, které jsou společensky zodpovědné. A to jak vůči svým zaměstnancům, tak i vůči celé společnosti,” říká ředitelka fondu Monika Chasáková.