Business Leaders Forum | Pozvánka na Open Day JIC
10384
single,single-post,postid-10384,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na Open Day JIC

Jihomoravské inovační centrum, člen Business Leaders Fora, zve na akci Open Day JIC, která se koná 26. května v budově INMEC v Brně.

Chcete se seznámit se zajímavými technologickými firmami, čerstvými startupy a zkušenými byznys experty?

Přijďte na Open Day JIC, diskutujte, bavte se a poznejte nové lidi z oboru. Zaměstnanci JIC vás rádi propojí, s kým potřebujete.

Jaký program vás čeká?

  • 6x ano a 3x ne v B2B marketingu. Přednáška o B2B marketingu nejen pro marketingové manažery, kterou povedou Petr Palas a Petr Passinger z Kentico Software. Firma se opírá o širokou partnerskou síť čítající 1 000 digitálních agentur v 80 zemích světa.
  • Díky, tati. Panelová diskuze o nástupnictví ve firmách s úspěšnými podnikateli, mezi kterými bude i Jaroslav Klíma z firmy Tescan.

Detailní program najdete na webu Open Day JIC, kde se také můžete registrovat na všechny semináře a panelovou diskuzi. Akce je zdarma, ale kapacita je omezená. Nasát atmosféru minulého Open Day JIC můžete v krátkém videu.