Business Leaders Forum | Pozvánka na Slavnostní zakončení 1. ročníku projektu Mentoring začínajících učitelů
10371
single,single-post,postid-10371,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na Slavnostní zakončení 1. ročníku projektu Mentoring začínajících učitelů

Business Leaders Forum srdečně zve na Slavnostní zakončení prvního ročníku projektu Mentoring začínajících učitelů, které se koná dne 1. června od 15:00 hod. v Richtrově domě, v prostorách NYU, Praha 1.

Cílem tohoto setkání bude zhodnocení a představení výstupů projektu Mentoring začínajících učitelů, jehož záměrem je napomoci ke zvýšení úrovně vzdělávání v České republice. Setkání zahájí svou úvodní řečí představitel Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Součástí programu bude rovněž panelová diskuse leaderů, firemních partnerů a patronů projektu o spolupráci firem a základních škol a o úrovni vzdělávání. Mezi potvrzenými panelisty jsou: Renata Mrázová (NN), Michaela Chaloupková (ČEZ), Ivana Janečková (Duhovka Group) a Jan Mühlfeit. Diskusi bude moderovat Petra Horáková z Hospodařských novin. Dále budou představeny výstupy průzkumu veřejného mínění realizovaného společností Ipsos.

Účast na akci potvrďte prosím nejpozději 22. května 2015 na adrese: mentoring@blf.cz.

https://csr-online.cz/wp-content/uploads/2015/05/Pozvánka-Slavnostní-zakončení-Mentoringu-zač.-učitelů.pdf