Business Leaders Forum | Dobročinný večer pro Broumovsko s Ondřejem Brzobohatým
10455
single,single-post,postid-10455,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Dobročinný večer pro Broumovsko s Ondřejem Brzobohatým

Agentura pro rozvoj Broumovska, člen Business Leaders Fora, srdečně zve na 12. ročník Dobročinného večera pro Broumovsko s Ondřejem Brzobohatým, který se bude konat v pátek 5. června 2015 od 18 hodin v broumovském klášteře.

Tento tradiční večer je příležitostí k setkání pozitivně naladěných lidí a projevení filantropie. Vstupné ve výši 500 Kč na osobu bude součástí výnosu večera.

Během večera bude připravena ochutnávka vybraných vín z kolekce Salonu vín České republiky pod vedením hlavního sommeliéra Marka Babisze, ochutnávka vybraných sýrů z Českého archivu vín Petra Marka i občerstvení formou rautu. V průběhu večera se budete moci zaposlouchat do hudebního umění Ondřeje Brzobohatého.

Hlavním cílem Dobročinného večera pro Broumovsko je naplnit grantový fond „Máme rádi Broumovsko, máme rádi místo, kde žijeme“, ze kterého každoročně Agentura pro rozvoj Broumovska podporuje zajímavé projekty rozvíjející kladný vztah dětí, mládeže a místních obyvatel k Broumovskému výběžku.

Účast je nutné potvrdit na emailu: dana.cernotova@broumovsko.cz.

Více informací naleznete ZDE.