Business Leaders Forum | PR.Konektor se stává novým členem platformy Business Leaders Forum
10417
single,single-post,postid-10417,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

PR.Konektor se stává novým členem platformy Business Leaders Forum

PR.Konektor patří mezi přední public relations agentury v České republice a na Slovensku. Poskytuje komplexní služby s důrazem na moderní přístupy a smysluplnost v rámci celé marketingové komunikace. To zaručuje profesionální tým a zkušenosti všech členů agentury i partnerů, se kterými na zakázkách spolupracuje. Díky pobočce na Slovensku a členství v globální síti Eurocom Worldwide pomáhá klientům i v zahraničí.

Svým členstvím v BLF chce PR.Konektor přispět k šíření konceptu CSR, inspirovat ostatní společnosti na trhu a pomoci jim v strategickém uchopení společensky odpovědných témat. Společenskou odpovědnost vnímá jako nedílnou součást korporátní komunikace, která spoluutváří hodnotový rámec a obraz každé firmy. Věří, že podpora komunikace společensky odpovědných témat pomůže kultivaci nejen mediálního prostředí, ale povede také k celkové pozitivní obrodě naší společnosti.

„Sdílení informací, výměna zkušeností a vzájemná spolupráce je vždy přínosem, a to nejen v oblasti společenské odpovědnosti. Velmi nás těší, že společně s Business Leaders Forem a ostatními členy můžeme přispět k rozvoji a šíření myšlenek CSR. Věříme, že tato spolupráce dále posílí i naše snahy inspirovat firmy k zavádění strategických programů společenské odpovědnosti a prosadit v komunikaci právě společensky odpovědná témata,“ říká ke vstupu do BLF Jaroslav Duroň, partner agentury PR.Konektor.