Business Leaders Forum | Soutěž Společnost přátelská rodině otevírá nový ročník
10533
single,single-post,postid-10533,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Soutěž Společnost přátelská rodině otevírá nový ročník

Soutěž Společnost přátelská rodině pořádá Síť mateřských center, člen Business Leaders Fora, průběžně od roku 2004, pro rok 2015 byla vyhlášena na celorepublikové úrovni. Soutěž směřuje zejména k ocenění zaměstnavatelů za vstřícné podmínky pro slaďování rodinného a pracovního života, zavádění prorodinných opatření a citlivý přistup k rovným příležitostem, současně je jejím cílem i šíření příkladů dobré praxe.

Organizace, která projde „rodinným auditem“ na cestě k získání ocenění, především získá zpětnou vazbu ke své firemní kultuře. Ta zahrnuje podrobnou závěrečnou zprávu obsahující jednak vyjádření odborné poroty, jednak podrobný rozbor všech hodnocených oblastí včetně přehledu doporučení co a jak zlepšovat v jednotlivých oblastech. Vedle toho mají firmy možnost „jít s kůží na trh“, porovnat se s ostatními, seznámit se s jejich opatřeními, inspirovat se a získat nové zkušenosti a znalosti.

Hlásit se mohou státní, nevládní i soukromé společnosti a organizace nejrůznějšího typu, kulturní a sportovní instituce, školy, nemocnice, výrobní podniky a firmy, média, obce, úřady a další. Uzávěrka přihlášek pro letošní rok je 15. června 2015. Hodnocení přihlášených organizací bude probíhat během letních měsíců, porota pak zasedne v říjnu. Výsledky budou slavnostně vyhlášeny na konferenci v listopadu 2015.

Přihlášku, způsob a podmínky přihlašování, včetně kritérií a další informace o soutěži najdete na stránce soutěže ZDE.