Business Leaders Forum | Manifest Enterprise 2020
10545
single,single-post,postid-10545,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Manifest Enterprise 2020

Jako jeden z partnerů přináší Business Leaders Forum informace o Manifestu Enterprise 2020, velmi důležitém dokumentu pro budoucí rozvoj oblasti CSR v Evropě. Manifest Enterprise 2020 připravila s podporou mnoha partnerů platforma CSR Europe. Díky tomu nyní tento strategický dokument bude zastávat své místo mezi hlavními zájmy rozvoje a plánování v Evropské Unii.

Dokument má za cíl ustanovit spolupráci mezi vládní a podnikatelskou sférou, což pomůže rozvoji udržitelného a odpovědného byznysu v Evropské Unii. Manifest Enterprise 2020 vznikl především proto, že Evropa jako taková má zastávat vůdčí roli a být vzorem, který má jasně stanovené hodnoty a který společnými silami svých členských států vytváří inklusivní a společensky odpovědné prostředí pro udržitelný rozvoj ekonomiky.

Zásady, na nichž Manifest Enterprise 2020 staví, jsou:

  • vytváření sdílených hodnot

  • sociální inovace

  • řízení a odpovědnost

  • politický dialog a spolupráce členských států EU

Business Leaders Forum tento dokument podpořilo, jelikož stanovy Manifestu Enterprise 2020 jsou zcela v souladu s projekty, na nichž platforma BLF v České republice pracuje a díky nimž také sama propojuje vládní, podnikatelský i neziskový sektor.

Sledujte novinky na našem webu, průběžně Vás budeme o aktivitách spojených s Manifestem Enterprise 2020 informovat.