Business Leaders Forum | Pozvánka na divadelní inscenaci HRA-NIC-e
10715
single,single-post,postid-10715,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na divadelní inscenaci HRA-NIC-e

Agentura pro rozvoj Broumovska, člen Business Leaders Fora, zve k letní návštěvě Broumova u příležitosti premiéry nové unikátní divadelní inscenace HRA-NIC-e, kterou pro Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov připravují přední čeští tvůrci. Autorský scénář napsala dramaturgyně inscenace Renata Putzlacher.

Inscenace HRA-NIC-e, v níž kromě dobové hudby zazní také skladby Jiřího Pavlici a písně Karla Plíhala, bude vyprávět o nutnosti vlastního zakotvení a získání kořenů, o hranicích na mapách i v lidských srdcích. Bude také pokusem pohlédnout na události minulé s nostalgií i s humorem. Kromě profesionálních herců se budou na představení podílet i místní ochotníci.

Premiéra se uskuteční 26. srpna v 19 hodin v novém sálu Dřevník v zahradě broumovského kláštera. První repríza bude následovat hned den poté 27. srpna v 19 hodin tamtéž.

Vstupenky je možné zarezervovat ZDE a poté zakoupit buď za 190 Kč v předprodeji v klášterním Café Dientzenhofer, nebo za 240 Kč přímo na místě v den konání.

Návštěvu je možné prodloužit do 29. srpna 2015, kdy se v klášterním kostele sv. Vojtěcha uskuteční závěrečný koncert festivalu Za poklady Broumovska. Přední český jazzový skladatel a pianista Karel Růžička, přizvaní jazzoví sólisté a Kühnův smíšený sbor předvedou mimo jiné i skladbu Karla Růžičky Requiem – Eternal Light. Více informací naleznete ZDE.

Využít můžete také nového ubytování Dům hostů v renovovaných mnišských celách broumovského kláštera – se vstupenkou na představení je možné získat od 26. do 30. 8. 2015 10% slevu (do vyčerpání kapacity).

https://csr-online.cz/wp-content/uploads/2015/08/HRANICE.pdf