Business Leaders Forum | Pozvánka na 2.ročník charitativního golfového turnaje Modrého hrocha na Slapech
10699
single,single-post,postid-10699,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na 2.ročník charitativního golfového turnaje Modrého hrocha na Slapech

Nadační fond Modrý hroch, člen Business Leaders Fora, zve na 2.ročník charitativního golfového turnaje na Slapech, který se uskuteční v úterý 15. září 2015 na hřišti Golf Park Slapy Sv.Jan. Letošní ročník je pořádán na podporu dětského oddělení Nemocnice Hořovice.

Díky všem, kteří se zúčastnili loňského turnaje, se podařilo získat celkem 131 800 Kč pro dětské oddělení Benešovské nemocnice. Po dohodě s vedením nemocnice a společností Toshiba byl zakoupen speciální ultrazvukový diagnostický přístroj Toshiba Famio za čtvrt milionu korun, který je určen především pro vyšetřování dětských kyčlí novorozenců a pro vyšetřování poúrazových stavů kloubů u dětí (viz tisková zpráva z roku 2014 ZDE).

Na tento turnaj se může přihlásit každý, kdo má rád golf, rád by podpořil děti po úrazech v tomto regionu a strávil příjemný den na tomto krásném hřišti. Startovné činí 2 500 Kč za osobu a je možné zaplatit přímo na místě nebo zaslat na účet č. 197206466/0300, v.s.: 15092015. Na každou částku bude na vyžádání vystaven příjmový doklad i darovací smlouva.

Je také možné zaplatit startovné za 1 flajt ve výši 9 800 Kč a pozvat tak své obchodní partnery, klienty či přátele, kteří golf s Modrým hrochem ještě nehráli a rádi by poznali další zajímavé hřiště.

V ceně turnaje je zahrnuto občerstvení po celý den, ochutnávka vína, ceny do turnaje a tombola. Veškerý výtěžek bude použit na zakoupení přístroje pro zlepšení léčby dětí po úrazech (dle domluvy s vedením Nemocnice Hořovice).

Svou účast na turnaji přislíbil také patron Modrého hrocha lyžař Ondřej Bank, který podporuje fond od svého počátku.

Přihlášku naleznete ZDE. Svou účast potvrďte nejpozději do konce srpna 2015.

Více informací o akci naleznete ZDE.