Business Leaders Forum | Novým členem Business Leaders Fora se stává společnost Flagship
10719
single,single-post,postid-10719,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Novým členem Business Leaders Fora se stává společnost Flagship

Flagship je česko-britská komunikační agentura zabývající se společenskou odpovědností firem (CSR) a jejím reportingem. Jde o první mezinárodní agenturu zabývající se CSR v České republice, funguje mezi Velkou Británií a ČR s týmem profesionálů v každé zemi. Agentura má mezinárodní odborné a praktické znalosti v oblasti trvale udržitelného rozvoje spojeného s komunikací/PR.

“Flagship je společensky odpovědná agentura již od svého vzniku a díky mezinárodnímu know-how tak pomáháme firmám být nejen těmi nejlepšími na světě, ale i těmi nejlepšími pro svět. Věříme, že byznys lze využít jako hybnou sílu dobra. Za členství v BLF jsme moc rádi – šírení správného konceptu udržitelnosti je velmi důležité,“ řekla Sandra Zouzalová, výkonná ředitelka Flagshipu.

Díky členství v BLF chce Flagship pomoci šířit a rozvíjet koncept společenské odpovědnosti a udržitelnosti mezi společnostmi a lidmi v České republice. Téma CSR je velmi aktuální a to jak pro firmy, tak i pro jednotlivce, kteří se chtěji chovat zodpovědně k okolí, ve kterém žijí.