Business Leaders Forum | Firmy a školství hledaly společné kroky pro transformaci českého vzdělávání
10915
single,single-post,postid-10915,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Firmy a školství hledaly společné kroky pro transformaci českého vzdělávání

Nedostatky absolventů pociťují především firmy, jejich budoucí zaměstnavatelé. Na 25 top manažerů českých firem vnímá jako důležité, aby se v této otázce angažovali, proto se zúčastnili diskuze, kterou pořádalo v úterý 15. září 2015 Business Leaders Forum při mezinárodní konferenci FORUM 2000 v Arcibiskupském Paláci. Úvodní slovo pronesl pan biskup Václav Malý.

Firmy mají co nabídnout. Dobrým příkladem jsou jejich vlastní projekty a iniciativy, díky kterým firmy napomáhají přibližovat teorii s praxí. BLF hraje důležitou roli při propojovaní těchto dvou odlišných světů. Výstupy z diskuse vnímáme jako zásadní témata, kterým se budeme věnovat. První kroky nyní směřují k diskusi s ministerstvem školství. Naším cílem je diskutovat o výstupech setkání a dohodnout další postup, který bude zásadní pro strategické směřování spolupráce mezi byznysem a školstvím.

Partnery setkání Fora 2000 jsou:

[one_third][/one_third][one_third][/one_third][one_third_last][/one_third_last]

Výstupy ze setkání si můžete přečíst ZDE.

[prime_gallery width=”300″ height=”200″ desktop=”2″ tablet=”2″ mobile=”2″ autoresize=”false”]

Autorem fotografií je Jakub Kafan.