Business Leaders Forum | Summit Enterprise 2020 – evropská oslava společenské odpovědnosti firem se blíží
10943
single,single-post,postid-10943,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Summit Enterprise 2020 – evropská oslava společenské odpovědnosti firem se blíží

Jako hrdý člen platformy CSR Europe bychom Vás s radostí upozornili na blížící se summit Enterprise 2020, který se bude konat již 16. – 17. listopadu v Bruselu.

Summit je jedinečnou příležitostí, která spojuje asi 40 národních sítí a 10 000 podniků a dává jim možnost vytvářet vzájemné vztahy, diskutovat své nápady a problémy, a to nejen mezi generálními řediteli jednotlivých firem navzájem, ale i ve vztahu k vedoucím představitelům Evropské unie a dalším autoritám.

Vzhledem k tomu, že jedním z hlavních témat celé konference budou mladí lidé, jejich vzdělávání a příležitosti k jejich uplatnění na trhu práce, bude letošní summit zároveň součástí zahájení Evropského paktu pro mládež – programu, ke kterému se zavázala, jak Evropská unie, tak představitelé soukromé sféry, o společném poskytování pracovních míst, růstu a investic do mladých lidí v Evropě.

Přidejte se k nám v utváření budoucnosti podnikání v Evropě. Více o summitu se dozvíte ZDE.