Business Leaders Forum | CSR Yearbook – Informujte o svých CSR aktivitách na mezinárodní úrovni
10948
single,single-post,postid-10948,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

CSR Yearbook – Informujte o svých CSR aktivitách na mezinárodní úrovni

Business Leaders Forum v září 2015 zahájilo spolupráci se španělskou organizací Corresponsables, která na mezinárodní úrovni poskytuje mediální služby v oblasti společenské odpovědnosti firem a udržitelnosti.

Díky této spolupráci mají nyní členové BLF jedinečnou možnost informovat o svých CSR aktivitách v rámci první celoevropské edice CSR ročenky – nejkompletnější a nejucelenější publikace v oboru odpovědného podnikání v Evropě.

V ročence budou zastoupeny všechny evropské státy a také všechny typy organizací – velké společnosti, malé a střední organizace, nevládní organizace, asociace, vládní organizace, akademické instituce, média atd. Každé zemi bude věnována samostatná kapitola, která shrne informace o vedoucích organizacích v oblasti společenské odpovědnosti a udržitelnosti, událostech v oboru, publikacích, příkladech dobré praxe, službách a produktech.

Pro více informací se prosím obraťte na email: syvielarosa@corresponsables.com.

https://csr-online.cz/wp-content/uploads/2015/10/Why-Get-Involved-2015.pdf