Business Leaders Forum | Plzeňský Prazdroj podporuje nové cíle OSN
10981
single,single-post,postid-10981,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Plzeňský Prazdroj podporuje nové cíle OSN

Plzeňský Prazdroj, člen Business Leaders Fora, se připojil k podpoře globálních cílů, které si 25. září vytyčily vlády celého světa při Summitu OSN o trvale udržitelném rozvoji. Společně se tak budou snažit podporovat strategie zaměřené na řešení problematiky chudoby, ochranu planety a zajištění prosperity pro všechny.

Prazdroj se věnuje společenské odpovědnosti po mnoha stránkách, v loňském roce shodou okolností sám zavedl novou koncepci zvanou Prosperita, jejímž cílem je dosáhnout co nejvyšší efektivity v oblasti úspor vody a energie, snižování uhlíkové stopy, zajištění udržitelného pěstování zemědělských surovin, podpoře malých a drobných podnikatelů a podpoře zodpovědné konzumace alkoholu.

“V rámci těchto pěti oblastí se zaměřujeme na to, abychom dosáhli maximálního pozitivního dopadu našeho podnikání. Systematicky snižujeme spotřebu vody, energií a CO2, podporujeme pěstitele surovin pro výrobu piva, máme grantové programy na zlepšování života lidí v okolí našich pivovarů. Důležitou oblastí je podpora drobného podnikání. Majitelé hospod, barů a menších obchodů jsou podstatným pojítkem mezi naším byznysem a obyvateli komunit, jichž jsou sami součástí. Tím, že těmto lidem budeme pomáhat k prosperitě, můžeme dosáhnout toho, že spotřebitelé se budou moci těšit z našich produktů. Zaměřujeme se i na podporu odpovědné konzumace alkoholu. Tento přístup považujeme za důležitou součást naší strategie. Je nezbytný pro náš budoucí růst i pro to, abychom mohli zásadním způsobem přispívat k rozvoji regionů, ve kterých působíme,” zdůrazňuje Drahomíra Mandíková, ředitelka Corporate Affairs Plzeňského Prazdroje.

Celou tiskovou zprávu Plzeňského Prazdroje si můžete přečíst ZDE.

Více o aktuálních projektech Plzeňského Prazdroje naleznete ZDE.