Business Leaders Forum | Novým členem BLF se stala Nadace Veronica
11026
single,single-post,postid-11026,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Novým členem BLF se stala Nadace Veronica

Nadace Veronica pomáhá uvádět do života malé projekty na pomezí ekologie, vědy a umění. Klade důraz na význam malých lidských činů v úsilí ctít a ochraňovat životní prostředí a vytvářet veřejný prostor pro spolupráci různých osobností a skupin. Proto podporuje projekty, ve kterých se snoubí jednota lidského života, umění, tradic a životního prostředí.

“Již přes 20 let podporujeme projekty na ochranu přírody a krajiny především na Moravě. Více než 7 let naše granty posilují místní komunitu přímo v Brně a umožňují lidem, aby sami tvořili město příjemnější pro život. Za tu dobu jsme poznali, jak velké množství firem nebo institucí fandí podobným cílům, jen neznají cestu, jak je uskutečnit. Věřím, že díky BLF můžeme naše příklady dobré praxe sdílet s širokou platformou členů a inspirovat je tak k ještě přínosnějším aktivitám v oblasti společenské odpovědnosti.”

Helena Továrková, ředitelka Nadace Veronica