Business Leaders Forum | Benefiční večeře Nadace Veronica
11034
single,single-post,postid-11034,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Benefiční večeře Nadace Veronica

Nadace Veronica, člen platformy Busines Leaders Forum, zve na již 5. benefiční večeři Nadace Veronica s Josefem Baxou, předsedou Nejvyššího správního soudu a přední postavou současné české justice.

Večeře se uskuteční ve čtvrtek 19. listopadu 2015 ve vile Stiassni v Brně.

Součástí večera bude i prohlídka prostor. Kulinářské části večera se ujme pan architekt Hurník, mistr italské a francouzské kuchyně z bistra MFG (Minimalistische Feste Gruppe). Dar spojený s benefiční večeří umožní Nadaci Veronica podpořit projekty na ochranu přírody a krajiny.

V letošním roce takto Nadace Veronica pomohla realizovat desítky projektů na záchranu a úpravu studánek, na přírodní zahrady a obnovu zeleně u škol a školek. Díky daru byli oceněni i učitele, kteří jako inspirativní osobnosti vedou děti ke vztahu k přírodě, a také byly podpořeny komunitní projekty v Brně, které zapojují místní lidi do toho, aby si sami tvořili příjemnější místo pro život.

Účast prosím potvrďte na adrese irena.maskova@veronica.cz nebo na telefonu 608 911 633.

https://csr-online.cz/wp-content/uploads/2015/11/Pozvanka_beneficni_vecere_Nadace_Veronica_JUDr_Baxa.pdf