Business Leaders Forum | CSR Club a volba výkonného výboru
11043
single,single-post,postid-11043,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

CSR Club a volba výkonného výboru

Ve čtvrtek 5. listopadu se v Praze v Impact Hubu uskutečnil poslední letošní CSR Club, v rámci něhož členové odhlasovali změnu stanov platformy Business Leaders Forum a zároveň byl zvolen nový výkonný výbor BLF. Své místo ve výkonném výboru obhájily dámy Petra Janíčková z Agender a Jitka Chizzola z D.A.S. Novým členem výkonného výboru se stal Michal Veselý z Nadace Partnerství. V této nové sestavě započne výkonný výbor své funkční období 1. ledna 2016.

Během CSR Clubu byla pro účastníky připravena možnost navázání spolupráce, a to ve formě tzv. „speed dating“, kdy měl každý účastník CSR Clubu šanci během 5 minut představit svému protějšku to nejdůležitější o sobě a případně se domluvit na možné kooperaci. Akce se zúčastnili zástupci a zástupkyně firem Plzeňský Prazdroj, D.A.S., GE Money Bank, Sazka, O2, Baby Office, PR.Konektor, Passerinvest, Havel, Holásek & Partners a další.

[prime_gallery width=”300″ height=”200″ desktop=”2″ tablet=”2″ mobile=”2″ autoresize=”false”]

Autorem fotografií je Jakub Kafan.