Business Leaders Forum | V Praze otevíráme Junior Lean In Club pro studentky a junior manažerky
11101
single,single-post,postid-11101,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

V Praze otevíráme Junior Lean In Club pro studentky a junior manažerky

S novým rokem otevíráme druhý pražský kruh speciálního projektu Junior Lean In pro studentky pátých ročníků vysokých škol a junior manažerky, jelikož máme zájem podpořit osobní a profesní růst mladých žen na počátku jejich kariéry.

“Program Junior Lean In bych určitě doporučila ostatním ženám. Nejen že jsem poznala další úspěšné mladé dámy na začátku jejich kariéry a mohla jsem s nimi řešit své aktuální problémy, ať už dobré nebo špatné. Ale hlavně jsme se je pokusily rovnou vyřešit na základě sdílení našich vlastních zkušeností. Také jsem měla úžasnou možnost potkat mentorku, která mi dodala odvahu a ukázala mi, že všechno může jít, když budu vysílat ty správné myšlenky – což by se mi bez programu Junior Lean In asi nepoštěstilo,” uvádí Lenka Rigerová ze společnosti O2, účastnice projektu Junior Lean In.

Úspěšný a celosvětově proslulý koncept Lean In umožňuje ženám rozvíjet jejich potenciál na osobní a profesní rovině. Již třetím rokem se Business Leaders Forum věnuje této oblasti v České republice a Lean In doposud absolvovalo více než 60 manažerek ze společností jako Plzeňský Prazdroj, Vodafone, Ernst and Young, Česká spořitelna, ČEZ, Linet a další.

Právě přijímáme přihlášky!

Podstata LEAN IN Clubu

10 mladých žen v rámci clubu absolvuje celkem pět rozvojových facilitovaných setkání zaměřených na konkrétní témata dle metodiky vyvinuté profesory Stanfordovy univerzity. Po úspěšném absolvování série pěti setkání následuje až dvoutýdenní stínování vybrané manažerky/ vybraného manažera ve vedoucích pozicích partnerských firem.

Profil účastnice

  • studentka pátého ročníku magisterských oborů (bez ohledu na zaměření studia) nebo slečna na juniorské manažerské pozici (max. dvouletá pracovní zkušenost; bez ohledu na oblast podnikání firmy)
  • mladá dáma ochotná pracovat na svém osobním a profesním rozvoji, otevřená ke sdílení zkušeností a názorů s ostatními účastnicemi

Podmínky účasti

  • zaslání CV a motivačního dopisu
  • účast na pěti setkáních Junior Lean In Clubu v období leden – květen 2016
  • 1-2 týdenní stínování manažera/ manažerky v oblasti místa bydliště/ studia v květnu – črevnu 2016 (dle domluvy)
  • úhrada registračního poplatku: 6.000 Kč (bez DPH)/ studentky; 28.000 Kč (bez DPH)/ junior manažerky

Přihlašování

  • Přihlášky (CV a motivační dopis) přijímáme do 9. ledna 2016 na adrese koblasova@blf.cz
  • Součástí motivačního dopisu budou odpovědi na otázky: Proč právě já mám být do Lean In vybrána? Jaké téma související s mým rozvojem mne v současnosti nejvíce zajímá a proč? Jakého manažera/ jakou manažerku z aktivních v současnosti bych si vybrala za mentora/ mentorku a proč?
  • Máte-li otázky související s přihlašováním, kontaktujte Terezu Koblasovou

Detailní informace k projektu

https://csr-online.cz/wp-content/uploads/2015/12/BLF-Leaflet_JuniorLeanIn-web.pdf