Business Leaders Forum | HN: "Pražský maraton poběží vězni a ředitelé firem"
11192
single,single-post,postid-11192,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

HN: "Pražský maraton poběží vězni a ředitelé firem"

Hospodářské noviny zveřejnily článek týkající se projektu Yellow Ribbon Run, na němž Business Leaders Forum spolupracuje. Projekt Běhu se žlutou tužkou se poprvé koná v České republice 8. května 2016 a upozorňuje na problém se zaměstnáváním propuštěných vězňů.

“V České republice je velmi vysoká recidiva vězňů. Je to i proto, že je zde velké stigma a vězni nemohou nalézt práci, když vyjdou z vězení, a to ani loupání brambor. Hluboce nás například zasáhly příběhy maminek, které byly ve vězení i se svými dětmi, a jejich vyprávění o tom, jak velice obtížně hledají práci po odchodu z vězení,” říká Iva Petříčková, ředitelka platformy Business Leaders Forum, která se zaměřuje na odpovědné podnikání firem a na projektu běhu se žlutou stužkou spolupracuje.

Čtěte více v článku Hospodářských novin ZDE či na stránkách projektu Yellow Ribbon Run.